Okul Öğrenci Servisi

Okul öğrenci Servisi

GÜRLEYEN TURİZM, ” önce Güvenlik ” prensibi ile, geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızı, evlerinden okullarına, okullarından evlerine en İyi hizmeti sunarak taşımayı amaç edinmiştir.

Çocuklarımıza yol arkadaşlığı yapacak olan sürücü ve rehberler titizlikle eğitildikten sonra hizmete başlamaktadır. Öğrencilerimizin , güven , konfor ve huzur içinde yolculuk yapabilmesi için tüm araçlarımızın kontrolleri ve güvenlik kriterleri itina ile yerine getirilmektedir.

GÜRLEYEN TURİZM , sadece çocuklarımızın taşımacılığında değil aynı zamanda trafik bilincinin oluşmasında da önemli bir rol oynamaktadır. GÜRLEYEN Tur sürücüleri hiçbir şekilde trafik cezası almazlar, bir kere dahi almış olsalar sözleşmelerine hemen son verilir. Sürücülerimiz ile yapmış olduğumuz sözleşmelerde, hatalı sayılan her davranışın bir cezai yaptırımı bulunmaktadır.

13 yıllık birikim ve tecrübelerimiz sonucunda ortaya çıkan tüm bilgiler, M servis rehberi el kitabı” ve” sürücü el kitabı” olarak yayınlanmış, çalışan personelimizin ve verdiğimiz hizmetin bîr standarta oturtulmasına katkıda bulunmuştur.

GÜRLEYEN TURİZM’in asii görevi, hepimizin en değerli varlıkları olan çocuklarımızın gönül rahatlığı ile teslim edilebildiği GÜVENLİ,

ÇAĞDAŞ ve KALİTELİ bir servis hizmeti sağlamaktır.

Yorum Yapınız