Personel Taşımacılığı

GÜRLEYEN TURİZM, şirketlerin en büyük zorluklarından biri olan personel ulaşımına, optimum güzergah planlaması ile kolay ve kalıcı çözümler üretir. Zaman değerinin bilincinde olan GÜRLEYEN TURİZM, sürekli müşteri memnuniyetini ön planda tutarak bugğn birçok şirkete güvenli, konforlu ve dakik personel taşıma hizmeti vermektedir. Personeline verdiği eğitimler ile servis kalitesini her geçen gün en üst seviyeye çıkarmaktadır.

Servis araçlarımız ve sürücülerimiz, 21/05/1992 tarihli 21234 sayılı resmi gazetede İçişleri Bakanlığı’nın yayınladığı Servis Araçtan Hizmet Yönetmenliği’nde belirtilen ilgili maddelerdeki şartları taşımaktadır.

Tüm servis sürücülerimiz sigortalı, Ticari Taşıt Kullanma Belgelerine sahip, tüm Eğitim ve Seminerlere katılarak deneyimlerinin zirvesinde, sorumluluk sahibi, sicili temiz, trafik kurallarına uyan güler yüzlü kişilerdir Servis araçlarımız tamamı 3 yaşını geçmemiş, yolcularımız için azami ölçüde konforlu, iç ve dış temizlikleri devamlı yapılan, herhangi bir iş aksamasına veya gecikmeye meydan vermemek için periyodik bakımları özenle ve zamanında yapılmış araçlardır.

Çatışmakta olduğumuz firma personelinin evlerinden iş yerlerine, işyerlerinden evlerine güvenli, huzurlu ve konforlu bir şekilde zamanında ulaşımım sağlamayı taahhüt ediyoruz.

Yorum Yapınız